Jak być w spokoju w dynamicznie zmieniających się czasach?
Poczuj moc relaksacji.

Głowa nieustannie analizuje, przetwarza miliony informacji, próbuje zapobiec nieprzyjemnym scenariuszom, dąży do rezultatu, chciałaby mieć pewność – najlepiej na już. Myśli, że jest w stanie wszystko przewidzieć, no ale cóż… nie jest.
Często w swym zafrasowaniu nie widzi, że właśnie zjada smaczny posiłek, przytula bliską osobę czy biega w pachnącym lesie.

Na szczęście człowieka, głowa ma bezcennego towarzysza – serce. Ono czuwa by wciąż się uśmiechać, pielęgnować poczucie humoru, cieszyć się drobiazgami i po prostu być, w spokoju. Serce zaprasza Cię do kontaktu, w stanie relaksacji.

Czego dowiesz się z prelekcji?

W poniższym nagraniu audio dowiesz się dlaczego to na czym się koncentrujesz jest tak ważne. Przejdziesz praktyczne ćwiczenie, które uświadomi Ci czym jest Twoja uwaga. Dowiesz się do czego służy praktyka relaksacji w dłuższym czasie. Weźmiesz udział w relaksacji, w której odprężysz ciało i umysł i nadasz kierunek swojej energii – intencję. 

Zapraszamy do wysłuchania materiału audio:

Katarzyna Koźlińska

Towarzyszka w procesie zmiany byś poczuła spokój
www.katarzynakozlinska.pl

Towarzyszę kobietom, których jedną z ważniejszych wartości jest wolność – w momentach, gdy ich stres przekracza normę, a one tracą spokój. Tworzę im warunki do uświadomienia sobie co przeżywają i przejścia transformacji w kierunku wizji, którą w sobie noszą. Prowadzę spotkania indywidualne i kameralne kobiece zloty, również firmowe.

Kontakt: tel.: +48 504 921 432